Main Page: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| * UTKJØRING AV AAF OG PÅSYNSFILER FRA AVID TIL LYD </b> | | * UTKJØRING AV AAF OG PÅSYNSFILER FRA AVID TIL LYD </b> | ||
|- | |||
| * TIDSKODE: Utstyrsoversikt og info | |||
|} | |} | ||
Revision as of 11:33, 25 February 2019
Dette er WIKI-siden for Teknisk avdeling ved Den norske filmskolen
* Har du KEYCHAIN-problemer på MAC? |
* FILFLYTTING OVER NETT |
* UTSTYRSBESTILLING |
* BACKUP AV FILER I PRODUKSJONER |
* OVERFØRING AV FILER TIL LAGRINGSOMRÅDE INNLAST |
* PRODUKSJON AV KLIPPEFILER TIL AVID |
* CUSTOM LUT FOR KLIPP |
* UTKJØRING AV AAF OG PÅSYNSFILER FRA AVID TIL LYD |
* TIDSKODE: Utstyrsoversikt og info |